Mustang Jeans True denim

Typ

Pohlaví

Velikost

Značka

Sezóna

Kategorie

Zapínání

Střih

Pozice sedu

Nohavice

Historie legendární značky Mustang Jeans True denim začala v Německu v roce 1932. Specializovaná na džíny klasických střihů, které jsou dodnes kultovním prvkem firmy Mustang. Velmi pohodlné modely kalhot Mustang si oblíbili po celém světě. Postupem času jim lidé začali říkat „nesmrtelné“, protože díky kvalitě zpracování je lze nosit více sezón. Dnes je nabídka značky Mustang True denim mnohem širší. Vytváříme kolekce módních oděvů i stylových doplňků a obuvi. Samozřejmě nejširší výběr jsou boty v dámské i pánské kolekci. Od roku 2005 jsou boty Mustang vyráběny pod značkou Mustang.

Styl obuvi Mustang v každém detailu odráží typický styl značky, zachovává klasické prvky charakteristické pro značku s logem divokého mustanga. Spojuje nadčasovou klasiku s módními trendy a vytváří originální modely. S botami Mustang můžete potvrdit svou jedinečnost a nezávislost. Tým designérů kombinuje nadčasovou klasiku s nejnovějšími trendy a vytváří tak originální designy. Slogan Mustangu mluví za vše: „Opravdový styl nikdy nezemře…“. V současné době nabízí značka Mustang True denim pánskou a dámskou obuv a hlavními typy vyráběné obuvi jsou nízké kozačky, kotníkové boty, kovbojské boty, kozačky a tenisky.

Nabízíme širokou škálu velikostí a střihů džín Mustang. Pánské kalhoty Mustang nesou označení Tramper, Tramper Tapered, Vegas, Oregon, Michigan, Washington, Big Sur, Chino, BostenK, Frisco. Dámské kalhoty Mustang jsou Jasmin, Sissy, Rebecca, Julia, Caro, Mia, Moms. Oblečení Mustang je oblíbené i mezi mladými lidmi, a to především díky vysoké kvalitě, designu a nevšednímu stylu. Náš tým designérů vynakládá veškeré úsilí, aby zajistil, že oblečení, boty a doplňky Mustang odrážejí typický styl značky a zachovávají klasické prvky charakteristické pro značku Mustang. Snažíme se kombinovat nadčasovou klasiku s módními trendy.

Doplňte svůj šatník o kousek značky Mustang ještě dnes. Obchod brandhoes.eu nabízí široký sortiment oblečení Mustang, kožené opasky, boty a spodní prádlo. Kdo by neznal světoznámou značku oblečení, především denimu, inspirovaného americkým způsobem života. Značka Mustang symbolizovala svobodu amerického „Divokého západu“, byla srozumitelná jak v anglicky mluvících zemích, tak i doma – v Německu. Tvůrci džínů do výroby postupně přidávali další doplňky, které by stylově ladily a vytvořily ucelený oděv. Patří sem opasky, boty, kožené zboží a především oblečení.

Item added to cart.
0 items - 0,00 
preloader