Pánské džíny a kalhoty Mustang

Typ

Pohlaví

Velikost

Značka

Sezóna

Kategorie

Zapínání

Střih

Pozice sedu

Nohavice

Pánské džíny Mustang jsou synonymem svobody a autenticity, kterou v sobě kůň tohoto plemene má. Na základě těchto předpokladů kolekce Mustang odkazují svou atmosférou na americké westerny, ve kterých nemohly chybět džínové kalhoty střižené s nápadem a elegancí. Pánské džínové kalhoty Mustang prezentované v našem obchodě jsou výbornou volbou pro všechny muže, kteří hledají džíny s divokou duší. Množství střihů a barev umožní každému chlapovi vybrat si přesně ty pánské kalhoty Mustang, které budou nejlépe vyhovovat jeho potřebám a vkusu.

Mustang od samého začátku věděl, na koho cílí, a proto je filozofií značky autenticita, kterou hledají muži, kteří jsou bez ohledu na svou zeměpisnou šířku a okolnosti věrní svému přesvědčení a jsou vždy sami sebou. Nemusíte být skutečným kovbojem, abyste věděli, co znamená svoboda. Klasický střih, pohodlí při nošení a nejkvalitnější denim jsou vlastnosti, které charakterizují pánské kalhoty Mustang.

Společnost svým zákazníkům nabízí extrémně široký sortiment džínů vyznačujících se rozmanitostí střihů a zajímavých střihů, například extrémně pohodlné džíny a pánské kalhoty Mustang Bootcut s mírně rozšířenými nohavicemi, které skvěle padnou téměř každému typu mužské postavy. Další nabídkou jsou pánské džíny Mustang Slim fit, model, jehož noha je po celé délce zúžená – opticky zeštíhlí nohy a zeštíhlí celou postavu. Hubená noha je nejpřizpůsobivější návrh pro muže. Nohy padnou po celé délce nohou, od stehen až po lýtka, a proto se doporučují štíhlým, nikoli však hubeným mužům. Pro milovníky klasického stylu jsou pánské džíny Mustang Straight leg s rovnými nohavicemi, perfektně padnoucí k linii boků. Neomezuje v pohybu a je extrémně pohodlná.

Džíny Mustang Tapered leg pro muže jsou naproti tomu stylové džínové kalhoty, které mají pravidelný pas a rovnou nohu ve stehnech, která se od kolena dolů mírně zužuje. Dokonale skryjí jeho případné nedostatky a zároveň zdůrazní všechny jeho přednosti. Budou vyhovovat různým tvarům a stylům. Pánské džíny Mustang Comfort fit zase neuvěřitelně pohodlný střih volných pánských džín. Vyznačují se volným střihem, který neomezuje v pohybu. Podobně jsou na tom pánské džínové kalhoty Mustang Regular fit, nejklasičtější model kalhot, u kterých je noha zcela rovná. Štíhlí muži budou v takových kalhotách vypadat průměrně, protože nohy budou mít trochu moc místa, ale pánům standardní postavy a těm větším v nich bude určitě slušet.
Slimák:

Item added to cart.
0 items - 0,00 
preloader